FİRMA HAKKINDA

Digiworksteam yazılım geliştirme  ve uygulama  alanında faliyet gösteren kendini sürekli yenileyip gelişen teknoloji'ye ayak uyduran uluslararası bir bilişim firmasıdır. Türkiye'nin en iyi firması olmayı ve müşteri memnuniyeti'ni hedef alarak her türlü alanlarda çalışmalar yapmışlardır. Seo,Seo danışmanlığı,Seo Paketleri,Web Tasarım,Web Site Paketleri,E-Ticaret,Mobil yazılım ve Masaüstü yazılımları gibi birçok alanda binlerce referansa sahip ve işlerini Profesyonel olarak yapan Türkiye'nin ender firmalarından bir tanesidir.

SEO
Search Engine Optimization (Arama Motorları Optimizasyonu) Kısaca Google,Yandex,Yahoo ve diğer arama motorlarında belli anahtar kelimelerle üst sıralarda çıkmak istiyorsanız Seo'ya ihtiyaç duyarsınız. Ör: Mersinde yaşıyorsunuz, Web site yada Seo işi yapan bir Web siteniz var ve arama motorlarında Mersin Seo yada Mersin Web Tasarım kelimeleriyle üst sıralarda çıkmak istiyorsanız Arama Motorlaro Optimizasyonuna yani Seo 'ya ihtiyaç duyarsınız. Digiworkstem Yazılım Türkiye'de Seo alanında kendini kanıtlamış binlerce müşterisinin beğenisini almış hemen hemn bütün alanlarda stratejiler üretmiş Profesyonel bir yazılım firmasıdır.   

SEO DANIŞMANLIĞI
Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını öğrenerek Birçok stratejik  alanda (Otel,Lojistik,Nakliyat,E-Ticaret vs.. gibi alanlarda ) çalışmalar yapmış ve sizi istediğiniz alanlarda istediğiniz kelimelerde sizleri Google'da ilk sıralarda çıkarmak ve satışlarınızı artırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Diyelimki mevcut bir web siteniz var ve Google'da ilk sıralarda çıkamıyorsanız mutlak suretle bizlere ulaşıp Seo Danışmanlığı verdiğinizde sizleri bu devasal internet ortamında müşterilerle buluşturmak adına Uzman Seo ekibimizle çalışmalar başlatır ve ulaşmak istediğiniz müşteri potansiyeline adım adım gerçekleştiririz.  


SEO PAKETLERİ


WEB TASARIM
DigiWorksteam Yazılım Web Tasarım alanında bünyesinde bulunan  Profesyonel grafikerler,tasarımcılar ve kodlamacılar tarafından sizi internet ortamında tam anlamıyla kurumsal hale getirebilecek tecrübeye sahip bir firmadır. Siz internet sitenizi hayal edin biz gerçekleştirelim,yada siz hangi alanla ilgili site istediğinizi söyleyin biz hem kaliteli hemde ucuz fiyatlarla yüzlerinizi güldürelim.

**DigiWorksTeam Web Site Özellikleri**
-Hazır şablon kullanmayıp profesyonel tasarımcılarımız tarafından isteklerinize göre yada istekleriniz doğrultusunda firma'nızın ruhuna göre tasarlanır
-Site korsanlarına karşı tam güvenlik
-Bütün tarayıcılara uyumlu
-Sosyal medya entegrasyonlu
-%100 Seo uyumlu
-%100 mobil uyumlu
-Tamamen yönetilebilir admin panelleri
 

WEB SİTE PAKETLERİ
Digiworksteam Yazılım bünyesinde bulunan Web Site Paketleri yada Web Site scriptleri hemen hemen bütün alanlarda tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış olan paketlerimiz mevcuttur. Türkiyenin en kaliteli en Profesyonel paketlerini bünyemizde bulundurarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız. Paketler ve genel özellikleri;
DigiWorksTeam Web Site Paketleri 
-Avukatlık
-Temizlik
-Lojistik
-Otel 
-Nakliyat
-Sigorta
-Pastane
-Kuaför
-Restaurant
-Lokanta
-Köy
-Kurumsal 
-Mobilya
-Ürün satış
-E-Ticaret Paketleri


**DigiWorksTeam Web Site Paketleri Özellikleri**
-Hazır şablon kullanmayıp profesyonel tasarımcılarımız tarafından firma alanının ruhuna uygun tasarlanmıştır
-Site korsanlarına karşı tam güvenlik
-Bütün tarayıcılara uyumlu
-Sosyal medya entegrasyonlu
-%100 Seo uyumlu
-%100 mobil uyumlu
-Tamamen yönetilebilir admin panelleri

E-TİCARET
Gelişen teknoloji,sosyal medya ve internet kullanımın artması sebebiyle tiacaret yapan firmaların internet üzerinden çalışmalara başladığını ve zamanın ruhuna göre hareket ederek internet üzerinden satışlar yapılmaya başlanmıştır. Bu devasal internet ortamında yani bu büyük pazarda elbette herkes yer edinmek isteyecektir. Belli bir müşteri potansiyelini yakalayıp internet üzerinden satış yapmanız için Sanal Post entegereli,Mobil Uyumlu,İnternet korsanlarına karşı tam uyumlu,tamamen yönetilebilir admin panelleri,sosyal medya entegreli,%100 Seo uyumlu bir E-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız bu alanda Türkiye'de kendini belli etmiş kalitede sınır tanımayan ve fiyatlarıylada yüzünüzü güldürecek Profesyonel ve Tecrübeli ekibiyle    DigiWorksTeam Yazılım siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyar.

Kendine müşteri memnuniyetini ilke edinerek istediğiniz alanlarda,istediğiniz tasarımlarla ve istediğiniz Seo desteğiyle bir E-Ticaret  Paketleri'ne sahip olmak isterseniz bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.     

 

FİRMA HABERLERİ

deneme başlık 19.7.2017 14:19:04

HARİTADAKİ YERİ

KULLANICI YORUMLARI

  • Blog Tema
         
  • Blog Tema

    info@tutunal.net

    Web site,Seo ve Seo Danışmanlık hizmetini Digiworksteam Yazılım'dan almaktayım. Gerçekten işini profesyonelce yapan bir firmadır. Paranızın boşuna gitmesini istemiyorsanız kesinle tavsiye ederim...