FİRMA HAKKINDA

PITHANA Internet Teknolojileri, 22 Nisan 2006'da Gökhan ŞEKER tarafından kurulmuş ve toplamda 850'i aşkın dijital proje geliştirme sürecinde deneyim kazanmış 8 kişilik bir tasarım ve yazılım stüdyosudur. Yerli ve uluslararası markalara, start-up'lara ve internet girişimcilerine kullanıcı odaklı çözümler tasarlar. PITHANA ekibi, marka için dış kaynaklı dijital pazarlama birimi, start-up'lar için hızlandırıcı ve problem çözücü, internet girişimcileri için ise yol gösterici olarak çalışır.

Kullanıcı, detaycı prodüksiyon yönetimi ve gerçeklerle yüzleşme anı olan "sonuç"lar dışında hiçbir etkenin odağını dağıtmasına izin vermez. Dijital ajans, yazılım firması veya sosyal medyacı değildir. PITHANA doğru sorulara, akılcı cevaplar verir. Etkileyici sonuçlar ortaya çıkarır. Durmaksızın üretir.

İnternete ekonomik bir bütçeyle, etkileyici tasarımlarıyla, hızlı bir çözüm sunan ve sizin gelişmeniz için sürekli destek sağlayan bir ekiple sonuç kaçınılmaz bir başarı...

Yaşadığımız iletişim ve teknoloji çağında internet sayesinde artık bilgiye ulaşmak her zamankinden kolay. Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu kadar bilgi sunmanın da son derece hızlı ve çabuk olduğu günümüzde kalıcı olmak ve gelişmeyi sürekli hale getirmek isteyen firmalar da bu iletişim okyanusunun bütün nimetlerinden yararlanmak zorunda. Bu nimetlerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz, firmanızın logosundan kurumsal kimliğinin oluşturulmasına, ürünlerinizin tanıtımından hedef kitleye ulaşmasının sağlanmasına kadar 9 yıllık tecrübesiyle her zaman yanınızda olan bir kılavuzunuz var.

FİRMA HABERLERİ

HARİTADAKİ YERİ

KULLANICI YORUMLARI

  • Blog Tema