FİRMA HAKKINDA

Este Aura, kişilerin hayatını büyük ölçüde değiştiren ve istedikleri vücuda kavuşturan gelişmiş bir estetik merkezidir. Yıllardır sağlıktan ve hijyenden ödün vermeyerek, uzman kadrosu ile bireylerin istedikleri vücutlara kusursuz bir şekilde ulaşmasına yardımcı oluyor.

Merkezi Şişli-Nişantaşı’nda bulunan, değişimi sizin gözünüzden gören Este Aura; estetik cerrahi, medikal estetik, zayıflama gibi alanlarda profesyonel personeli ile kesintisiz hizmet sunan sağlık kuruluşudur. Tıbbın en temel doğrusu olan ‘zarar vermemek’ ilkesiyle hareket eden, etik değerlerden ödün vermeyen, hasta haklarını gözeterek hastanın her türlü ihtiyaç, istek ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak hizmet vermekte olan Este Aura, yurt dışından gelen hastaları için hava alanı transferlerini ve konaklama gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduruyor.

Sağlık ve estetik hizmetlerinde uluslararası standartlarda güvenirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlamış olan Este Aura, dokunduğu hastaların hayatlarını büyük ölçüde olumlu bir şekilde değiştirmiştir.

Este Aura, her bireyin ihtiyaçlarının ve isteklerinin farklı olduğunu bilmekte ve kişilerin istekleri ile uzmanların tecrübesini harmanlanıp bireylere uygun şekilde planlamaktadır. Ameliyat öncesi her şeyi netleştirmek ve bireyin isteklerini karşılayabileceğimizi öğrenmek için hastanın istediği bölgeye gerçeklikten ve doğrudan sapmayacak biçimde fotoshop yapılarak hastaya sunulur. Hastalara beklentilerinden çok daha öte bir tedavi programı hazırlanır.

Kaliteye ve sürekli gelişime ayırdığımız bütçeler doğrultusunda, sürekli ölçümlenen performans kriterlerimizi her daim yükseltmeye, hep biraz daha fazlasını sunmaya çabalamaktayız. Çalışanımıza verdiğimiz değer, ekip çalışması ve dayanışma ile ileri zamanlarda öncü bir estetik merkezi olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle sağlık kuruluşumuzun çok daha iyi ve çok daha yüksek yerlere gelmesi için çaba sarf etmekteyiz. Este Aura olarak; ulaşılabilir, güvenli bir danışma hizmeti, uzman doktor kadrosu ve steril çalışma ortamları ile hasta ve hasta yakınlarına ihtiyaçlarını ve rahatlıklarını en üst seviyede tutmak için elimizden geleni yapıyor ve hasta memnuniyeti için çalışıyoruz.

Sağlık hizmetimizdeki mükemmeliyet ile bireylere huzurlu ve kusursuz bir süreç yaşatmak için üstün nitelikli ekibimiz ile çağdaş alt yapı ve öncü uygulamalar sayesinde Türkiye’de ve bütün dünyada en iyi hizmeti vermek için çabalamakta ve daha fazlasını yapmak için canla başla çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

FİRMA HABERLERİ

HARİTADAKİ YERİ

Lokasyon Bilgileri Girilmedi

KULLANICI YORUMLARI

  • Blog Tema